Bıçak Taşımak Yasak mı?

Mekanizmalı, çift ağızlı, oluklu bıçakları taşıyamaz hatta normal şartlar altında satın bile alamazsınız. Satın aldığınız o tarz bıçakları bileyletmeye bile veremezsiniz.
Benim bir tane Columbia otomatik bir de kurallara uygun şekilde mekanizmasız bıçağım var. İkisini de faturalı aldım ancak otomatik olanı evden çıkartamıyorm. 2 defa farklı yere götürdüm bakım yaptırmaya, adamlar bıçağı görür görmez tezgah altına sakladı polis görürse başın belaya girer diyerek. Ancak diğer, elle açılan, tek ağızlı ve sivri uçlu olmayan bıçağımda herhangi bir sorun olmuyor.
Yine de bıçak taşımaya gerek yok. Benimkisi biriktirme zevki :)

Moderatörün biri bu konudaki espirimi ciddiye almış olacak sanırım , hem mesajımı silmiş hem de 2 gün boyunca sebebini bile yazamadığı bir ceza uygulamış. Bu çağdışı ceza sisteminizden ötürü sizi kınıyorum :) Biraz mizahi zekanızı geliştiriniz lütfen. Çünkü benim gibi insanlara kötü örnek oluyorsunuz .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı