Muşta taşımak yasak mı?

O bıçağı taşıyıp da kullanma cesaretini gösterebilecek kaç kişi var acaba. 😄
Hocam bıçağı taşıma cesareti varsa onu saplama cesareti de vardır netice de güzel ülkemde 2 uyarı alıyosun ve hapis yemiyorsun.

Arkadaşlarla genelde okul çıkışı parkta takılıyoruz. Son 1-2 haftadır hasımlarım da karşısındaki parkta oluyor. Herhangi bir kavga çıkma ihtimaline karşı muşta taşırsam bir sıkıntı olur mu? (onlarda 2-3 kişide çakı falan oluyor. Kendimi koruma amaçlı taşımak istiyordum.

Aga boş mevzular bunlar 3 keko için yakma kendini sende bulaşma.

Hocam bıçağı taşıma cesareti varsa onu saplama cesareti de vardır netice de güzel ülkemde 2 uyarı alıyosun ve hapis yemiyorsun.

Çoğu sadece hava ve göstermelik taşıyor yolda abim ben kuzenim normalce yürüyoruz adam önümüzü kesip bıçak çekti yolumuza devam ettik arkamızdan sövdüğü ile kaldı.

Aga boş mevzular bunlar 3 keko için yakma kendini sende bulaşma.

Çoğu sadece hava ve göstermelik taşıyor yolda abim ben kuzenim normalce yürüyoruz adam önümüzü kesip bıçak çekti yolumuza devam ettik arkamızdan sövdüğü ile kaldı.
Hocam çoğu artislik için taşıyor doğru ama genç kesim taşıyorsa %80 oran ile saplayacaktır sana o bıçağı.

Hocam çoğu artislik için taşıyor doğru ama genç kesim taşıyorsa %80 oran ile saplayacaktır sana o bıçağı.

Yemez hocam kalabalık ise birbirinin gazına gelirler fakat tekte zor ama sen elinde bıçakla sokak sokak dolaşırsan adam babayiğit çıkar alır o bıçağı bir şeyler yapar.

Geri
Yukarı