Biceps tendiniti rahatsızlığı

• Konuyu başlatan KBL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 148

KBL

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 1 senedir biceps tendiniti rahatsızlığını yaşıyorum. Eğer gerçekten bilgilisi olan doktor vesaire varsa bunu nasıl yenebileceğimi söylesin.

Gittim fakat devlet hastanesinde olduğu icin bir şey yapmadı. Böyle ağrıyor mu şöyle ağrıyor mu diye sordu sonra röntgen çektiler. Bununda kasla ilgili olduğu için bir şey gözükmedi, beni de geri gönderdiler.

Bende de mevcut. Yaklaşık 3 aydır biceps tendinitim var spora ara verdim hiçbir gerileme olmadı. Son zamanlarda buz koyuyorum ve antrenmanlara devam ediyorum çok ağrım yok. Sizin öneriniz var mıdır?

Bende de mevcut. Yaklaşık 3 aydır biceps tendinitim var spora ara verdim hiçbir gerileme olmadı. Son zamanlarda buz koyuyorum ve antrenmanlara devam ediyorum çok ağrım yok. Sizin öneriniz var mıdır?
Önerim: antrenmandan önce omzunu çok iyi ısıt, kolların yukarıda kullanacağın antrenmanlardan olabildiğince kaçın (barfix gibi) Ağrı hissettiğinde eğil ve kulunu rahatlatıp yer çekimine brak, saat yönüne hafifçe salla, sonra saat yönünün tersine doğru hafifçe salla. Bir egzersiz daha var ama onu buradan açıklaması zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı