Big Sur UHD 630 tanıtma

Config atacağım. Sonrasında aynı ekrana girip tekrar görüntü atarsınız. 5-10 dakikaya teslim ederim.

@derux buyurun:

Tekrar bahsettiğim yerin ekran görüntüsünü paylaşırsınız. MacOS'ta belirli bir alanın ekran görüntüsünü almak için > Windows+Shift+F4.

Son düzenleme:
Verdiğiniz configle denediğimde bilgisayar açılmadı maalesef. Siyah ekrana geçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten eklediğiniz NVRAM komutları vardı benim confiğimde. Ben, sizinkiden PCI Device'taki kısmı aldım kendi Config'ime yapıştırdım. Ayrıca yine siyah ekrana düştü. Bu arada 7.porttan görüntü alabileceğimi düşünüyorum ama hangi bus ID bilemiyorum. Görüntü çıkışımda DVI-D yani 04000000 kodu ama flag olarak C703 denendi. Yalnız 7.port için index 3 kullanmalıyım değil mi? Ona göre bir Config oluştursak nasıl olur?

Anlıyorum teşekkür ederim ama o yöntemle de tanıtamadım ki daha öncede onu denemiştim üst mesajlarımda da söylediğim gibi
Tamamdır, sonuç olumsuz çıkarsa aklımda bir yöntem var. Onu deneriz :)
Sanırım aklınızdaki yöntemi deneme vakti geldi :)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-01-04 at 16.53.29.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-04 at 16.53.29.jpeg
    183 KB · Görüntüleme: 20
Sanırım aklınızdaki yöntemi deneme vakti geldi :)
Aslında denediğiniz bir yöntem. Bir ihtimal görüntü gelir diyordum ancak işe yaramamış.
Zaten eklediğiniz NVRAM komutları vardı benim confiğimde. Ben, sizinkiden PCI Device'taki kısmı aldım kendi Config'ime yapıştırdım. Ayrıca yine siyah ekrana düştü. Bu arada 7.porttan görüntü alabileceğimi düşünüyorum ama hangi bus ID bilemiyorum. Görüntü çıkışımda DVI-D yani 04000000 kodu ama flag olarak C703 denendi. Yalnız 7.port için index 3 kullanmalıyım değil mi? Ona göre bir Config oluştursak nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı