Çözüldü Big Sur yükleme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reco017

Decapat
MacBook Air 2020 i5 işlemcili bir Mac sahibiyim işletim sistemini Catalina'dan Big Sur'a yükseltmeye çalıştığım esnada indirme işlemi sona geldiği sırada '%@' paketi yok veya geçersiz hatası alıyorum. Apple desteği aramama rağmen bir çözüm bulamadım 3 seferdir falan indirmeyi denedim. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 16069988376086613454692068814533.jpg
    16069988376086613454692068814533.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 346
Çözüm
Bunu indir hocam. Uygulamalar kısmına bu geldiğinde yaz.
Zaten indirmeseniz daha iyi olur. Benim 2020 MacBook Pro'mu yavaşlattı. Logic Pro X için özellikle. Ve bunu söyleyen bir sürü kişi var forumda.
Big Sur daha güzel, konuyu takibe aldım. Birazdan uzun uzun yazacağım.
@reco017
Şunu bir incele hocam, ihtiyacın olacak.
Yükleyici uygulamayı USB’ye yazdır hocam. Nasıl yapıldığı da attığım linkte.

Son düzenleme:
Big Sur daha güzel, konuyu takibe aldım. Birazdan uzun uzun yazacağım.
@reco017
Şunu bir incele hocam, ihtiyacın olacak.
Yükleyici uygulamayı USB’ye yazdır hocam. Nasıl yapıldığı da attığım linkte.
Çok sağol

Çözülmezse yaz, başka çözüm yolu sunayım.
Hocam bu makalede
İndirilecek: macOS Big Sur, macOS Catalina, macOS Mojave veya macOS High Sierra
Bunlar, macOS [sürüm adı] Yükle adlı bir uygulama olarak Uygulamalar klasörünüze indirilir. İndirme işleminden sonra yükleyici açılırsa yüklemeye geçmeden çıkın.
Diyor ben bigsur tam olarak indiremeden hata alıyorum.apple alt+command+r yaptırdı orda da bigsur çıkmadı.

Hocam bu makalede
İndirilecek: macOS Big Sur, macOS Catalina, macOS Mojave veya macOS High Sierra
Bunlar, macOS [sürüm adı] Yükle adlı bir uygulama olarak Uygulamalar klasörünüze indirilir. İndirme işleminden sonra yükleyici açılırsa yüklemeye geçmeden çıkın.
Diyor ben bigsur tam olarak indiremeden hata alıyorum.apple alt+command+r yaptırdı orda da bigsur çıkmadı.
Pardon benim hatam.
Uygulamaların içinde macOS Big Sur'u Yükle uygulaması var mı?

Geri
Yukarı