Big Time Güvenilir mi?

aNje xd

Hectopat
Daha fazla  
Twitch'te big time diye bir oyun gördüm. MMO mantığıyla kasılıp düşen NFT'leri, itemleri, coinleri vs. satarak dolarla para kazanıyorlar. Birkaç Türk yayıncıda da reklamını gördüm. Oynayan, bilen varsa yardımcı olabilir mi? Güvenilir midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Değil kanka mining yapıyor 4090'ım var orta ve düşük grafite oynadım bilerek test etmek için %98'ini kullanıyor yani arkada mining yapıyor hızlı Alt Tab atıp görebilirseniz görürsünüz tek bende değil diğer arkadaşlarımda da oldu 3080*3090 var onlardada yüklemeyin oynamayın.

Mining yaptığını sanmam çok fazla kişi oynuyor normal oyun sistemi fazla kullanıyor sadece.

Oyun güvenilir gerçekten NFT düşüyor ama sunuculardaki gecikme çok sıkıcı, level kasması aşırı zor ve 35-50 olana kadar NFT düşme oranı çok az.

Değil kanka mining yapıyor 4090'ım var orta ve düşük grafite oynadım bilerek test etmek için %98'ini kullanıyor yani arkada mining yapıyor hızlı Alt Tab atıp görebilirseniz görürsünüz tek bende değil diğer arkadaşlarımda da oldu 3080*3090 var onlardada yüklemeyin oynamayın.

Bende öyle bir şey olmadı. Arkadaşım düzenli olarak oynuyor, 36 dolarda NFT düşürmüş. Ayrıca 3080 3090 özellikle 4090'ın mining özellikleri kilitli nasıl mining yapabiliyor ki?

Bende öyle bir şey olmadı. Arkadaşım düzenli olarak oynuyor, 36 dolarda NFT düşürmüş. Ayrıca 3080 3090 özellikle 4090'ın mining özellikleri kilitli nasıl mining yapabiliyor ki?
Hocam başlamayı düşünüyorum yaklaşık kaç saatte düşürmüş arkadaşınız NFT yi

Kanka biz hzyasuonun Discord'una gittik orada adamın teki geldi işte falan filan dedi ekran kartları ne ben dedim 4090 işte senin burada ne işin var falan filan dedi bu adamlar 3 kazanıyorsa 1'ini bize ikisini kendilerine alıyorlar dedi içime kurt düştü sildim direk adamın bir tane lafı etkiledi beni "birisi bedava bir şey veriyorsa altında mutlaka bir şey vardır" bende direk sildim nefret ederim zaten böyle aklımda şüphe olduğunda rahat olamam gün içinde heleki şu sistemle aklım çıkıyor geçen her gün.

Kanka biz hzyasuonun Discord'una gittik orada adamın teki geldi işte falan filan dedi ekran kartları ne ben dedim 4090 işte senin burada ne işin var falan filan dedi bu adamlar 3 kazanıyorsa 1'ini bize ikisini kendilerine alıyorlar dedi içime kurt düştü sildim direk adamın bir tane lafı etkiledi beni "birisi bedava bir şey veriyorsa altında mutlaka bir şey vardır" bende direk sildim nefret ederim zaten böyle aklımda şüphe olduğunda rahat olamam gün içinde heleki şu sistemle aklım çıkıyor geçen her gün.

Kanki elinde bir kanıt yok zaten, ki büyük bir firma. Free2play olarak bakarsan öyle ama sana 1 2 dolar NFT veriyorsa para yatıranlara 20 30 veriyor. Bu bir yatırım oyunudur(tavsıye değildir!) piyasa da bir ton NFT oyunu var hepsi dolandırıcı mı o zaman? Şüpheye düşme sebebinde muhtemelen sistemin nasıl işlediğini bilmemen. Adamların bir gideri yok ki? Kendi metaverseleri ve NFT'leri sonuçta. Ayrıca 4090'ın varsa ona göre de bir antivirüs alman gerekmez mi? Elemanın dediği şeyde şu, sen creatorcode girersen yatırdığın paranın belli bir miktarı hzyasuoya gidiyor. Arkasında dayanak olmayan bilgiler lütfen vermeyin.

Hocam başlamayı düşünüyorum yaklaşık kaç saatte düşürmüş arkadaşınız NFT yi
2 Haftadır oynuyor herhalde. Bende oynadım 1 2 gün ama sarmadı uzunca bir training'i var. Yatırımcı değilseniz para kazanmanız uzun sürer. Saat olayları felan var onları taktıkça iyi nft düşüyor vs vs. Bu tür oyunlar tamamen RNG yani arkadaşıma 30 dolar düşmüş olabilir ama sana belki 5 6 anca düşer. Ona ilk gün 20 küsür dolarlık item düştü. Sonrası çok bir şey düşmedi sanırım. Denemeye değer mi dersen, değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı