BigKDriver.sys dosyasında "Bu uygulama açık olduğundan silinemiyor" hatası

Escapy

Decapat
Daha fazla  
Nasıl oluştuğunu anlamadığım ve muhtemelen virüs olan, Windows klasöründeki "BigKDriver.sys" dosyasını silmeyi denediğimde.
"Dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor."
Şeklinde bir uyarıyla karşılaşıyorum, ancak ne görev yöneticisinde ne başka bir yerde çalışıyor olarak bulamıyorum. Bu dosyayı nasıl kaldırabilirim?

resim_2022-08-30_012734602.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uygulama şu an arka planında açık durumda. Güvenli Mod'da denesene.

İnternette "What is BigKDriver.sys?" diye aratırsanız virüs olduğunu düşünürsünüz tabii. Bu tarz dosyalar hakkında bilgi veren siteler belli kısımlar haricinde tüm dosyalar için aynı metinleri kullanıyor, "Gizlenmiş bir virüs olabilir." şeklinde. Gördüğüm kadarıyla bu dosya EAC ile ilgili.

Kurulu olduğu klasör ilginç yalnız, laoluo791. Araştırdığımda Çince içeriklerin dışında hile ve EAC'yi bypass etmeyle ilgili sonuçlar çıkıyor. Bunu açıklamak ister misiniz?

İnternette "what is BigKDriver.sys?" diye aratırsanız virüs olduğunu düşünürsünüz tabii. Bu tarz dosyalar hakkında bilgi veren siteler belli kısımlar haricinde tüm dosyalar için aynı metinleri kullanıyor, "gizlenmiş bir virüs olabilir." şeklinde. Gördüğüm kadarıyla bu dosya eac ile ilgili.

Kurulu olduğu klasör ilginç yalnız, laoluo791. Araştırdığımda Çince içeriklerin dışında hile ve Eac'yi bypass etmeyle ilgili sonuçlar çıkıyor. Bunu açıklamak ister misiniz?

Bende de Easy Anti-Cheat vardı Fall Guys kurulu olduğu zaman ama böyle bir dosya görmemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı