Bike-discount.de güvenilir mi?

UTKUSALONUR

Decapat
Yer
Mykale Eteklerinde
Bu site güvenilir mi? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?

Güncelleme 1: Baya araştırdım, güvenilir bir siteymiş. 1989'dan beri faaliyettelermiş. 60 Euro'luk alışveriş yaptım Amazon Pay sistemi üzerinden ama siparişin kargosu Türkiye'ye değil, Almanya'da yaşayan bir tanıdığıma gönderilecek. Sağ salim vardığı zaman tekrar buraya yazarım.

Güncelleme 2: Ürünün paketlendiği bilgisi sabah saatlerinde e-posta olarak gönderildi. Kargo bilgisi gelmeyince instagram adreslerinden İngilizce olarak konu hakkında soru sordum. İlerleyen saatlerde kargo takip bilgisini e-posta yoluyla ileteceklerini bildirdiler. Ayrıca müşteri hizmetleri sayfaları varmış. Orada çalışan kişileri listelemişler. Çalışanlar arasında Türk olduğunu da görünce güvenim arttı. :)

Bknz: H&S Bike-Discount GmbH

Güncelleme 3: Kargo şu an yola çıkmış görünüyor. DPD kargo ile gönderimi sağlanmış. Bu sitenin çalıştığı diğer kargo firması ise DHL idi. DHL'yi biliyorum ama DPD'yi ilk kez görmüş oldum. Takip sistemleri iptidai değil.

Güncelleme 4: Kargo varış merkezine varmış ve oradan dağıtıma çıkmış. Şu ana kadar hiç sorun olmadı. Siparişin onaylanmasının üzerinden 4 gün geçti sadece. Vaadettikleri 1-3 gün arasında eve teslimat sözüne uymuş oldular. Teslim edildikten sonra son bir güncelleme bilgisi daha yazarım.

Güncelleme 5: Kargo, tanıdığım kişiye adresinde güvenli bir şekilde teslim edildi. Gönderilen ürünler gayet iyi kalitede ve şüphesiz sıfır ürünler. 3 gün içerisinde Almanya içinden kargolanıp yine Almanya içerisindeki adrese teslimatı sorunsuz şekilde gerçekleşti. Kargo firmasına ve özellikle bike-discount.de'ye güvenebilirsiniz!

Alınan Ürünler şunlar;

Sonuç: Aldığım ürünler elime geçti. Son derece kaliteliler. Dış lastikleri bisiklete bağladım. Fotoğrafını bırakıyorum. Konuya kimse cevap vermemiş olsa da, belki birisi benim gibi alışveriş yaparsa işine yarar diye süreci anlatmış oldum.

Dosya Ekleri

• yenilastik.jpg
    yenilastik.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı