Bildirim gelmiyor

• Konuyu başlatan GCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 6B
Zor değil, yapmanız gereken iş "Konuyu izle" butonuna basmak. Bende de oluyordu ve bu buton sayesinde artık olmuyor.

Screenshot_1.png

Screenshot_1.png

@GCN Geçen sefer üşendim de resim atamadım ama ayarlar bu şekilde mi? Hiç dokunmadım demiştin.. Bir göz atmanda fayda var.. Varsayılan hali nasıl bilmiyorum..

Capture.PNG

Takip ettiğiniz konulardan bildirim geldiği zaman konu izlemesi durdurulur. Konuya girdiğiniz zaman ise tekrar konuyu izlemeye almış olursunuz. Yani bir konuya on mesaj atılsa da size yalnızca bir bildirim gelir. O bildirime girdiğiniz zaman ise, girdiğiniz zamandan sonraki mesajlar için tekrar aynı şekilde bildirim gelir. Bundan farklı bir durum varsa belirtebilirsiniz.

Son düzenleme:
Site çok yavaşladı, sorun var bence. Bana da birçok konuda bildirim gelmedi bugün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sürüme geçmeden önce de vardı bu sorun. Ya geç geliyor ya da hiç gelmiyor.

Fazla mesaj gelince "X mesajınız var" şeklinde bildirim oluyor. Önceden de bu şekilde miydi emin değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı