Bildirim gönderen siteden virüs bulaşır mı?

Skythecreator

Femtopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar biliyorum mal gibi gözükebilirim ama bu konu hakkında en ufak bilgim yok. Bu öğlen korsan çizgi roman PDF'si indirecektim, indirirken siteye yanlışlıkla bildirim göndermesine izin verdim. Saçma sapan bildirim yağmuruna tutuldum ve daha fazla bildirim gelmesin diye Google ayarlardan Google'ın bildirim göndermesini kapadım. (Google'da hiçbir şey arayamadım robot testi çıktı hep) daha sonra telefonu yeniden başlattım ve bilmediğim bir uygulamanın yüklendiğini gördüm (o ara aşırı saçma olan Playstore'dan indirdiğim antivirüs programı vardı).

Hemen Avast, Bitdefender, Kaspersky'ı sırasıyla indirip virüs taraması yaptım risk bulunmadı -bu sırada telefonum kasıyordu- geç olsa da aklıma gelip Google'ı sildim ve tekrar yükledim. Şu an Google bildirimleri açık ve o saçma bildirimleri almıyorum ama tel azıcık kasıyor, sizce virüs var mı? Varsa ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Cihazın kasması psikolojik olabilir, yani kasmıyor ama siz virüs şüphesiyle kasıyor gibi düşünüyor olabilirsiniz. Kaspersky bir şey bulamadıysa yoktur büyük ihtimalle. Ancak içiniz yine de rahat etmeyecekse önemli veri varsa yedekleyip sıfırlayabilirsiniz.

Korsana destek yok.
Haklısın knk bu ay param yoktu alacak yoksa etik olmadığını biliyorum :'(
Fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Cihazın kasması psikolojik olabilir, yani kasmıyor ama siz virüs şüphesiyle kasıyor gibi düşünüyor olabilirsiniz. Kaspersky bir şey bulamadıysa yoktur büyük ihtimalle. Ancak içiniz yine de rahat etmeyecekse önemli veri varsa yedekleyip sıfırlayabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim
İlk öncelikle Google Chrome senkronizasyonu kapat.

[Rehber] Reklam virüsleri temizleme Bu rehberi uygula.
Sağolun :)

Korsana destek yok.
Korsanla ne alakası var? Adam sana nereden korsan link indirebilirim demiyor. Korsan link indirdim virüs bulaşmış olabilir mi diyor. Yani virüs bulaştı veya bulaşmamış ne yapabilirim diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı