Bileğin üstüne düştükten sonra doktora gitmeye gerek var mı?

Ya birisi "virüs mü oldum?" diye konu açar birisi "düştüm ağrım var" diye konu açar burası teknoloji formu doktor olacağını hiç sanmıyorum. Böyle konular açmak yerine doktora gitseniz mi acaba?
"Sağlık" kategorisi zaten teknoloji için konmuş(!) Fikri olanlar yazar. Aramızda TIP okuyup Technopat takılanlar da var. Fikri olan veya bilen kişiler yardımcı olur zaten.
Arkadaş gitmeden önce fikir istemiş.

Ya birisi virusmu oldum diye konu açar birisi düştüm agrım var diye konu açar burası teknoloji formu doktor olacagını hiç sanmıyorum böyle konular açmak yerine doktora gitsenizmi acaba?
Konuya bakmamayı deneyebilirsin.

Burası bir "yardımlaşma" forumu. Belki benim sorunumu yaşam başkası vardır olamaz mı?
Bak @377660 yaşamış. Onun sayesinde yeni bilgiler öğrendim. Anlıyor musun? İstiyorsan beni engelleyebilirsin, eksik hissetmem. :)

Saat 6 gibi okulda bir akıllı arkadaş beni yere ittirdi ve bileğimin üstüne düştüm. İlk başta çok canım yanıyordu ancak şu an acısı geçti, bir güzel ağrısı var. Ağrı kesici hap, ağrı kesici krem, kolumu sarmak ne varsa denedim. Yok hala geçmedi. Bileğimi oynatınca da çok derinden bir "tok" sesi şeklinde kütleme sesi geliyor. Ben çok bir şey olduğunu sanmıyorum ama sizin de fikrinizi almak istedim.

Babam birkaç sene önce bileğinin üstüne çok fena bir şekilde düşmüştü, fizyoterapi vb ile 4 aya yakın bir sürede anca düzeldi ondan hatırladığım kadarıyla onunda ağrı acısı başlarda epey vardı. Bana kalırsa sağlık ile ilgili konularda gitmeye gerek var mı gibi bir soru çok saçma. Sonuçta doktor için yurt dışına çıkmayacaksın, yanlış kaynadığında geri dönüşü çok zor olan durumlar var. Yarın sabah bir an önce git. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı