Bilek destekli klavye önerisi

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller! Cooler Master masterkeys Lite modelini yıllardır kullanıyorum ama artık bilek destekli, tepkime süresi minimum olan (FPS oyunları oynuyorum), uzun ömürlü bir klavye tavsiyesi istiyorum.
Bütçe 500 600 lira bandında olacak 700'e kadar çıkabilirim diye düşünüyorum (piyasadan pek de haberim yok açıkçası).

Merhaba, iyi sosyaller! Cooler Master masterkeys Lite modelini yıllardır kullanıyorum ama artık bilek destekli, tepkime süresi minimum olan (FPS oyunları oynuyorum), uzun ömürlü bir klavye tavsiyesi istiyorum.
Bütçe 500 600 lira bandında olacak 700'e kadar çıkabilirim diye düşünüyorum (piyasadan pek de haberim yok açıkçası).

Daha dün Corsair K55 Pro RGB sipariş ettim 535 TL'ye bir bakın derim.

Bunu öneririm. Ama eğer 750 TL bandına çıkabilirseniz Hydra R6'ta çok güzeldir.

Daha dün Corsair K55 Pro RGB sipariş ettim 535 TL'ye bir bakın derim.
Ürünün avantajları neler hocam, kısaca bilgilendirir misin?

Bunu öneririm. Ama eğer 750 TL bandına çıkabilirseniz Hydra R6'ta çok güzeldir.
Rampage pek güvenemiyorum ama?

Ürünün avantajları neler hocam, kısaca bilgilendirir misin?

Membran sesiz bir yapıya sahip kaliteli olduğunu savundu sorduğum herkes markasından ötürü, bilek desteği macro tuşları var ses açma kapama video ileri geri tuşları var. Eksileri yönünde aydınlatmasının idare eder olduğunu söylediler benim için yeterliydi bu durumlar.

Membran sesiz bir yapıya sahip kaliteli olduğunu savundu sorduğum herkes markasından ötürü, bilek desteği macro tuşları var ses açma kapama video ileri geri tuşları var. Eksileri yönünde aydınlatmasının idare eder olduğunu söylediler benim için yeterliydi bu durumlar.
Ben klasik klavye arıyorum, macro tuşu vs. olmasın. Boyutu Masterkeys Lite gibi olursa çok hoş olur.

Rampage pek güvenemiyorum ama?
Hocam. Sakın diyorum, bu fiyat bandında Gamepower veya Rampage almak parayı çöpe atmaktan farksız. Öneren arkadaşın diğer markalardan hiç haberi yok sanırım.

XPG Summoner 2000TL civarında şu an, fakat bundan 1 ay önce itopya indiriminde 800e kadar düştü. İndirim bulursan kovala Cherry MX'li en sağlam klavyelerden biridir.

Hocam. Sakın diyorum, bu fiyat bandında Gamepower veya Rampage almak parayı çöpe atmaktan farksız. Öneren arkadaşın diğer markalardan hiç haberi yok sanırım.

XPG Summoner 2000TL civarında şu an, fakat bundan 1 ay önce itopya indiriminde 800e kadar düştü. İndirim bulursan kovala Cherry MX'li en sağlam klavyelerden biridir.
Tekrar düşer mi ki? Çok mu beklerim acaba?

Tekrar düşer mi ki? Çok mu beklerim acaba?
Şu an fiyatlar çok yükseldi (hep olduğu gibi) ve kaliteli ürünleri de herkes alamıyor. O yüzden en mantıklı seçim indirimleri beklemek ve araştırmak. Acelen varsa beklemeden bir ürün alabilirsin ama dediğim gibi her şeyin pahalı olduğu bu devirde 700TL'ye bile kaliteli markaların -anca- membranları var.

Geri
Yukarı