Bilet parası için para gönderilen kız arkadaş engel attı

Yeni kız bulun.

Ne alakası var hocam anlayamadım.
Sanki yıl 2000-2010, internetten tanıştığınız birine nasıl uçak bileti parası gönderebiliyorsunuz anlayamıyorum. Karşınızda ki kişi kız bile değil muhtemelen.

Başka bir arkadaşımın adına bilet almıştım derse ne olacak kurtarma şansım var mı ne ile sonuçlanır sizce.

Bence troll konu arkadaşın üyeliği yeni, eğer değilse ise geçmiş olsun dolandırıldınız.

Yeni açmamla troll olmamın alakasını pek anlayamadım, parayı kurtarma sansım yok mu?

Başka bir arkadaşımın adına bilet almıştım derse ne olacak? Kurtarma şansım var mı? Ne ile sonuçlanır sizce?
Siz kendisinin gelmesi için bilet parası gönderdiniz, arkadaşının gelmesi için değil. Öyle bir ifade verse bile o ifadenin geçerli olacağını zannetmiyorum.

Tabii, ben avukat değilim; avukat bir tanıdığınız varsa ona danışırsanız daha iyi olur.

Instagram silinen mesajları gösteriyor mu bir bilginiz var mı? mesajları bir anda sildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…