Bilgi işlemde yaptığım staj pozisyonu neydi?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Selamlar, 5 yıl önce staj yapmıştım. Şu an CV hazırlıyorum bunu yazacağım ama çalıştığım pozisyonun adını bilmiyorum. Teknisyen olabilir. İT veya BT elemanı olabiliyor. Bilgi işlem sorumlusu veya bilgi işlem elemanı vs ne bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yaptığımız işlemlerin özeti. 1 büyük odamız vardı. 5-6 abiyle birlikte çalıştık. Genel sistem bize arza geliyordu. Bizde gidip ne var ne yok bakıyorduk. Sonra yapamayacağımız bir şey ise yukarı alıp, parça değişikliği vb yöntemlerle sorun gideriyorduk.

Yeni bilgisayar kurulumlarında, bilgisyarı departmanın domainine alıyorduk. Yetkilendirmeleri falan yapıyorduk. Format vb tüm kurulumları biz gerçekleştiriyorduk. İşin özü o binada ki tüm bilgisayar işleri bizden soruluyordu. Şimdi biz neyiz :D

Tamam da orada çalışanların pozisyonu ne oluyor? Teknisyen stajyeri gibi bir şey yazmak istiyorum veya her ne ise, tam olarak ne yaptığımız belli olsun.
Senin pozisyonun stajyer herhangi başka bir pozisyon yazarsan başvuru yaptığın yer seni mülakatta direkt eleyecektir. CV üzerinde tam ve doğru bilgiler vermelisin.

O dönem yine bazı sınıf arkadaşlarım stajyerlik yaptı sekreter gibiydi sadece evrak taşıdı falan mesela. Buna izin vermemeleri gerekirdi. Ama bölüm ile alakasız bir şeyi yapmasına kimse ses çıkarmadı.

Senin pozisyonun stajyer herhangi başka bir pozisyon yazarsan başvuru yaptığın yer seni mülakatta direkt eleyecektir. CV üzerinde tam ve doğru bilgiler vermelisin.

Tam olarak o pozisyonu biliyorsanız söyler misiniz? :D

O dönem yine bazı sınıf arkadaşlarım stajyerlik yaptı sekreter gibiydi sadece evrak taşıdı falan mesela. Buna izin vermemeleri gerekirdi. Ama bölüm ile alakasız bir şeyi yapmasına kimse ses çıkarmadı.

Tam olarak o pozisyonu biliyorsanız söyler misiniz? :D

Bilgi İşlem Elemanı veya IT Staff yazabiirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı