Staj yaptığım reklam ajansından aylık kaç TL kazanırım?

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Bir buçuk ay önce yaz tatilinde hem iş öğrenmek hem de biraz para kazanmak için bir reklam ajansının sosyal medya bölümünde tasarımcı olarak işe girdim. Şu an iyi gidiyorum Photoshop'ta reklam ve ürün tasarımları yapmayı fazlasıyla öğrendim ve uzun süredir sosyal medya post ve storylerini ben hazırlıyorum. Fakat işe girerken herhangi bir aylık ya da haftalık maaş/ödeme mevzusu açılmamıştı, Eylül'ün başlarında işten çıkacağım ve tam 2. ayım olacak büyük ihtimal, sizce kaç TL ücret alabilirim ya da alabilir miyim? Fikrini yazan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stajyer maaşları genelde asgari ücretin %33'dür.(tabii bu resmi rakamlar işyeri size bundan daha fazlasını da verebilir)

İşe girerken para konuşmamak büyük hata olmuş. Çıkarken de bir şey verecek misiniz diye sormak çok garip olacak.
dediğim gibi hocam iş öğrenme amacıyla girmiştim asıl amacım para değildi girerken ama bugün patronum işe gireli kaç gün olduğunu sormuştu yani belki verebilir :) sağolun yorumunuz için

dediğim gibi hocam iş öğrenme amacıyla girmiştim asıl amacım para değildi girerken ama bugün patronum işe gireli kaç gün olduğunu sormuştu yani belki verebilir :) sağolun yorumunuz için
Yani hakkındır... Belki 1 ay olduğunda çıtlatabilirsin bu daha doğru olur. Sigorta girişin varsa eğer tadından yenmez.

Yani hakkındır... Belki 1 ay olduğunda çıtlatabilirsin bu daha doğru olur. Sigorta girişin varsa eğer tadından yenmez.
Hocam 15 yaşındayım ben resmi bi girişim yok :)

Geri
Yukarı