Bilgisayar 10 saniye dondu

Zalplex

Centipat
Bu oldu daha 5 dk önce Olay görüntüleycisinde garip şeyler var ,bir önemli bir kritik var. Acaba atsam analiz edebilir miyiz?

Kernel Power 55 adlı hatalar var sanırsam Kernel-Processor-Power yazmakta.

Kernel Power 41 ve 172 ek olarak Kernel Processor Power 55 adlı hatalar bulunmakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ve olay günlüğünün başlarında bir çok kez aynı durum yaşanmış olarak gözüküyor ek olarak sistem açılırken bu bildirimlerin geldiğini fark ettim ama ilk defa kapandı.
"Kernel Power" olayı sistem düzgün bir şekilde kapatılmadığında oluşuyor. Olay görüntüleyicisinde önemli bir hata ile karşılaşmadım fakat sorunun ekran kartı kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Sürücü güncellemesi sorunu çözebilir.

Bunun yanı sıra arka planda çalışan uygulama ve hizmetleri de takip etmek gerekiyor. Gereksiz olanlar devre dışı bırakılmalı.

"Kernel Power" olayı sistem düzgün bir şekilde kapatılmadığında oluşuyor. Olay görüntüleyicisinde önemli bir hata ile karşılaşmadım fakat sorunun ekran kartı kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Sürücü güncellemesi sorunu çözebilir.

Bunun yanı sıra arka planda çalışan uygulama ve hizmetleri de takip etmek gerekiyor. Gereksiz olanlar devre dışı bırakılmalı.
Hocam ekran kartıda gitti servise bir sorun yok dendi ama 4 parça değişti sanırım güç kaynağımda bir sorun var.

@Recep Baltaş hocam sistemi size yollasam bana yardım edebilir misiniz lütfen çok mağdurum sistem servise gitti geldi yine aynı durum değişen parçalar (ANAKART-RAM-SSD-İŞLEMCİ) size niye bu sorun PSU mu? veya bende Artic Freezer ESports Duo modeli var arkasından Anakarta monte edilen parçası var şase mi yapıyor sizce sorun nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı