Bilgisayar 2 gündür kasıyor

Beyazıt Vettel

Decapat
Yer
Rize/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 9 3900X Anakart: MSİ Prestige X570 Creation Ekran Kartım: Asus ROG Strix 3070TI 8GB RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 32 GB 3600 MHz SSD: Seagate Firecuda 510 1 TB HDD: Seagate IronWolf 8 TB 7200 RPM Kasa: Gamepower Warcry 9 RGB Fan PSU: Zalman ZM1000-ETB 1000 W 80+ Gold Monitör: Asus VG27V 165 Hz 1 ms Mouse: Steel Series Rival 3 Kablosuz Klavye: Steel Series Apex 5 Kulaklık: Steel Series Arctis 1 İphone 13 P
Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi sistem bana 2 gündür kafayı yedirtecek nasıl çözebilirim tek yolu format mı yardım edebilir misiniz?

Sıcaklık değerleri ne durumda? Bir de disklerin sağlık durumuna CrystalDiskInfo'dan bakabilir misin?
Ek olarak Malwarebytes ile virüs taraması da yapar mısın?

Sorunu bul eğer sorun bir bileşendeyse onu garantiye gönder ya da yenisini al değilse virüs taraması yap sağlam çıkarsa bir daha bileşenlere bak çıkmazsa temizle ya da format at.

Yakın zamanda yabancı bir dosya indirdiniz mi? Sistem özellikleriniz neler? Görev Yöneticisi'nden değerleri buraya atabilirsiniz.

İşlemci: Ryzen 9 3900X Anakart: MSI Prestige X570 Creation Ekran Kartım: ASUS ROG STRIX 3070 Ti 8 GB RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 32 GB 3600 MHz SSD: Seagate FireCuda 510 1 TB HDD: Seagate Ironwolf 8 TB 7200 RPM Kasa: Gamepower Warcry 9 RGB Fan PSU: Zalman ZM1000-ETB 1000W 80+ Gold sistemim bu yapmaması gerekşt bence bu güçte bir sistemin

Sıcaklık değerleri ne durumda? Bir de disklerin sağlık durumuna CrystalDiskInfo'dan bakabilir misin?
Ek olarak Malwarebytes ile virüs taraması da yapar mısın?

Windows SSD üzerinde ve SSD sağlığı %98

Yeni konular

Geri
Yukarı