Bilgisayar 3 gündür sıfırlama ekraninda duruyor

Ben anlamadım ki 3 gündür mü bekliyorsun yoksa bir kaç saattir mi? Gerçi her 2 türlü de hata vermiş ya da en sonunda verecek ve işlemi tamamlamayacak. Bilmediğin için gözün korkuyor anlıyorum ama duruma bakılırsa bundan kaçışın yok gibi gözüküyor.

Tamamen tamamlanamamis ve böyle kaldı nabacam geri yükleme noktası da olusturmadim
Ben anlamadım ki 3 gündür mü bekliyorsun yoksa bir kaç saattir mi? Gerçi her 2 türlü de hata vermiş ya da en sonunda verecek ve işlemi tamamlamayacak. Bilmediğin için gözün korkuyor anlıyorum ama duruma bakılırsa bundan kaçışın yok gibi gözüküyor.
3 gün
Bilgisayarı kapat dedim ama artık açılmıyor yardım edebilecek var mı ne yapmam gerek yardım edin lütfen

Dosya Ekleri

• 1579909618112..jpg
    1579909618112..jpg
    980,2 KB · Görüntüleme: 13
  • 1579911463738..jpg
    1579911463738..jpg
    947,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Yukarıda belirtildiği gibi elinizde bir Windows kurulum USB yada CD si olmalı. İşlemi tamamlayamamış olsa da işletim sistemini kaldırmış, dolayısı ile masaüstüne gidemiyorsunuz.

Yukarıda belirtildiği gibi elinizde bir Windows kurulum USB yada CD si olmalı. İşlemi tamamlayamamış olsa da işletim sistemini kaldırmış, dolayısı ile masaüstüne gidemiyorsunuz.
Yani şuanda disk boş dimi ?
Peki nasıl Windows kuracağım

Elinizde windows işletim sisteminin kurulum dosyalarının bulunduğu bir USB yada CD yoksa bunu temin etmeniz gerekecek.

USB kurulumu yapmadım nasıl yapabilirim
Birde şuan harddiskdeki dosyalar silindi dimi
Yani her şey sifirlandi

İşletim sistemi olarak Win10 kullandığınızı varsayarak paylaştım.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
USB kurulumu yapmadım nasıl yapabilirim
Birde şuan harddiskdeki dosyalar silindi dimi
Yani her şey sifirlandi
Sistem nasıl bir işlem uyguladı, nerede hata verdi bilemiyorum, C sürücüsündeki her şey gitmiştir diye düşünüyorum ama siz format attığınız da zaten C sürücüsünü tekrar biçimlendireceksiniz.

İşletim sistemi olarak Win10 kullandığınızı varsayarak paylaştım.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Sistem nasıl bir işlem uyguladı, nerede hata verdi bilemiyorum, C sürücüsündeki her şey gitmiştir diye düşünüyorum ama siz format attığınız da zaten C sürücüsünü tekrar biçimlendireceksiniz.
Ben windowsu kurdugumda formatlanmismi olacak şimdi
şuanda usb dosyası hazırlayacagım bilgisayarıma geçtim yapmayı deniyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı