Bilgisayar açıldığı zaman monitöre geç görüntü geliyor

Makaleler
32
Daha fazla  
Bilgisayarın Power tuşuna basıyorum, arka planda maksimum 1 dakikada Windows açılıyor ama monitörün alttaki ışığı sönüp sönüp duruyor, 30 dk veya 1 saat sonra monitör ekranı açılıyor. Nasıl düzeltirim? Sorun, SSD'de falan değil. Bilgisayari yeniden başlattığım zaman 1 dk içinde açılıyor, o zaman monitör falan geç açılmıyor, önceden açık olduğu için. Monitörümün driveri falan da yok. Ekran kartı sürücüsü güncel. @Yener K..

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör güç beslemesinde sorun var. Benzer sorunu yaşadım, güç beslemesi değişmeden onarılmıyor.

Monitör güç beslemesinde sorun var. Benzer sorunu yaşadım, güç beslemesi değişmeden onarılmıyor.

Eskiden böyle bir şey yoktu, 1 aydır var. En son, 10 dk da falan açılıyordu sonra 30 dk oldu, bugün 1 saat.

Eskiden böyle bir şey yoktu, 1 aydır var. En son, 10 dk da falan açılıyordu sonra 30 dk oldu, bugün 1 saat.
Evet, öyle başlıyor. Bende de önce 15-20 saniye sürdü sonra birkaç dakikaya çıktı. Güç beslemesi kaynaklı.

Nasıl düzeltilir?
Besleme kartının onarım görmesi veya tamamen değişmesi gerek. Kullanım ömrünü doldurmuş monitörlerde yaşanıyor bu durum genelde. Eğer fazlasıyla eski bir monitör ise değmez, ona harcayacağınız paraya yeni monitör alın.

Besleme kartının onarım görmesi veya tamamen değişmesi gerek. Kullanım ömrünü doldurmuş monitörlerde yaşanıyor bu durum genelde. Eğer fazlasıyla eski bir monitör ise değmez, ona harcayacağınız paraya yeni monitör alın.
Hocam bendede aynı sorun var güç kablosundan olabilir mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı