Bilgisayar Açıldığında gmaegames.pro Açılıyor

muratsahin9

Kilopat
Daha fazla  
Gooogle Chrome bilgisayar ilk açıldığında bu adresi açıyor. Bilgisayarı tarattım virüs bulunmadı. Ayarları da normal sadece bilgisayarın ilk açıldığı anda Chrome bu siteyi açıyor neden olabilir?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar kısmında "Başlangıç Sayfası" diye bir ayar olacak orayı kontrol edin.

Son düzenleme:
Merhaba,
Windows 10 64 bit kullanıyorum ben. Bende PC açılır açılmaz cmd penceresi açılıp sonra da kapanıyordu. Akabinde geçerli internet tarayıcısı hangisi ise o açılıp adı geçen siteye gidiyordu.

Sorun sizde de aynı ise bu çözümü bir uygulayın belki işinize yarar.
1- regedit.exe açın.
2- HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run klasörünü seçin ve sağda ki bölmede alttaki satırı arayın mevcutsa şayet üzerine sağ tıklayın ve silin.
"cmd.exe /c start www.dipladoks.org"

Merhaba,
Windows 10 64 bit kullanıyorum ben. Bende PC açılır açılmaz cmd penceresi açılıp sonra da kapanıyordu. Akabinde geçerli internet tarayıcısı hangisi ise o açılıp adı geçen siteye gidiyordu.

1- regedit.exe açın.
2- HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run klasörünü seçin ve sağda ki bölmede alttaki satırı arayın mevcutsa şayet üzerine sağ tıklayın ve silin.
Aynı sorun iki gündür başladı, fakat belirttiğin yerde yok.
Merhaba,

1- regedit.exe açın.
Çözüldü, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı