Bilgisayar açıldığında internetin yavaş olması

1. linki yaptım BIOS güncellerken yes'e tıklıyorum ve yazdığım hatayı veriyor.

Valla kardeşim her dediğini tek tek yaptım gene olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. linki yaptım biosu güncellerken yes'e tıklıyorum ve yazdığım hatayı veriyor

Valla kardeşim her dediğini tek tek yaptım gene olmadı.
Yaptıysan güncel Aida64 sonucunu paylaşın. VPN kullanmıyorum diyorsun ama kullanıyorsun. Onu zaten formatta gideceği için sorun etmiyorum.

Yaptıysan güncel Aida64 sonucunu paylaşın. VPN kullanmıyorum diyorsun ama kullanıyorsun. Onu zaten formatta gideceği için sorun etmiyorum.
Yaptım derken ilk adımdan bios güncelleme adımına yaptım ama yes tuşuna bastığımda o hata veriyor, kullandığım VPN programlarını kaldırıp devre dışı bıraktım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat hocam format şart mı bu vakaada?
Evet öyle çünkü gereksiz bir sürü program ve sürücü bulucu kullanıyor. Ancak BIOS güncellemeden format attırmayacağım.

Yaptım derken ilk adımdan bios güncelleme adımına yaptım ama yes tuşuna bastığımda o hata veriyor, kullandığım vpn programlarını kaldırıp devre dışk bıraktım zaten.
Tamam işte 1.'yi yaptıysanız 2.'de olan hatanın çözümünü söyleyeceğim. Daha 1'i tamamlamadan geçilmeyeceği 2 kere söyledim.

Evet öyle çünkü gereksiz bir sürü program ve sürücü bulucu kullanıyor. Ancak BIOS güncellemeden format attırmayacağım.

Tamam işte 1.'yi yaptıysanız 2.'de olan hatanın çözümünü söyleyeceğim. Daha 1'i tamamlamadan geçilmeyeceği 2 kere söyledim.
Tamam hocam 1.yi yaptım çözümü söyler misin?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı