Bilgisayar açıldığında "kriter dışı" hatası

nnurett

Hectopat
Daha fazla  
Dün bir tane çözünürlüğü değiştirme programı buldum. Sonra dedim ki "monitör 60Hz 120Hz yapsam ne olur" sonra dediğim gibi yaptım. Kriter dışı hatası verdi. Ama Windows sağ olsun 5 sn sonra eski çözünürlüğe(1280x1024) geri döndü. Bende pek takmadim. Ama bilgisayarı kapatıp açtığımda gene ayni "kriter dışı" hatası var ve bu sefer Windows logosundan hemen sonra. Yani değiştiremiyorum.

F4 F8 tuşuna bastım güvenli moda girmek için gene de aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran çözünürlüğü ile Windows'ta ayarlanan çözünürlük uyuşmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Monitörün kendi çözünürlüğünü öğrenin. Windows'ta çözünürlüğü monitöre göre ayarlayın. Yine olmazsa görüntü kablosunu değiştirin.

Ekran çözünürlüğü ile Windows'ta ayarlanan çözünürlük uyuşmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Monitörün kendi çözünürlüğünü öğrenin. Windows'ta çözünürlüğü monitöre göre ayarlayın. Yine olmazsa görüntü kablosunu değiştirin.

Ekran kartı sürücüsünü nasıl yenileyebilirim bilgisayarı açmadan?

çift mönitör de 2. ekranda kırıter uygun değil sorunu alıyodum ekran kartı sürücülerini kaldırıp ekran kartım rx 6600 ve amd uygulamasından yeni sürücü yükleyip yeniden başlattım ve sorun gitti

Yeni konular

Geri
Yukarı