Bilgisayar açıldığında Opera GX oyun reklamı çıkıyor

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı her açtığımda Opera GX'den bir oyun reklamı geliyor, Windows Defender'dan tam tarama yaptım bir şey gözükmedi. Opera'dan reklam engelleyici falan da açık. Nasıl kapatabilirim bunu?

Eğer sağ alttaki bildirim bölümünden geliyorsa bildirimin üstündeki üç noktaya tıklayıp Opera GX için bildirimleri kapat seçeneğine (ya da öyle bir şeyler) tıklayın.

Arkadaşlar bilgisayarı her açtığımda Opera GX'den bir oyun reklamı geliyor, Windows Defender'dan tam tarama yaptım bir şey gözükmedi. Opera'dan reklam engelleyici falan da açık. Nasıl kapatabilirim bunu?
Muhtemelen varsayılan tarayıcınız Opera GX, Kaspersky veya ADWCleaner işinizi görecektir.

Fotoğrafını atar mısınız?

Hocam sadece bilgisayarı açtığımda çıkıyor şu an atamam yeniden başlatmam lazım.
Virüs bulaşmış olabilir. Aynı durum bir arkadaşımda da vardı. 6-7 kez tarama yaptı. En sonunda çıktı. Sizde de çıkabilir

Malwarebytes var ondan denerdim ama bozuk mu nedir daha o taramanın bittiğini gören arkadaşım olmadı ben de dahil, neyse bir de Kaspersky'dan denerim.

Hocam sadece bilgisayarı açtığımda çıkıyor şu an atamam yeniden başlatmam lazım.

Malwarebytes var ondan denerdim ama bozuk mu nedir daha o taramanın bittiğini gören arkadaşım olmadı ben de dahil, neyse bir de Kaspersky'dan denerim.

Görev çubuğuna sağ tıklayıp görev yöneticisini aç. Daha sonra başlangıç yerine tıklayarak "Opera GX"i devre dışı bırak.Belki sorun çözülür.

Geri
Yukarı