Bilgisayar açıldığında siyah bir pencere açılıyor

Salih1091

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler, bir süredir bilgisayarı her açtığımda uygulama gibi ancak başta küçük, sonradan büyüyen siyah bir pencere açılıyor. Sekmeler arası geçişten baktığımda ismi MainWindows. Bu tam olarak nedir, herhangi bir sıkıntı yaratır mı, nasıl açılmasını engellerim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

IMG-20210323-WA0001.jpg

IMG-20210323-WA0002.jpg

IMG-20210323-WA0003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum normal değil formatlık gibi duruyor.

Arkadaşlar iyi günler, bir süredir bilgisayarı her açtığımda uygulama gibi ancak başta küçük, sonradan büyüyen siyah bir pencere açılıyor. Sekmeler arası geçişten baktığımda ismi mainwindows. Bu tam olarak nedir, herhangi bir sıkıntı yaratır mı, nasıl açılmasını engellerim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 936081

Eki Görüntüle 936082

Eki Görüntüle 936083

Dragon Center varsa o açılıyor olabilir. Bende de aynısı oluyor ilk başta siyah bir pencere açılıp kapanıyor. MSI Gaming App yüklemiştim o zamandan beri oluyor. Kullandığınız laptop MSI ise büyük ihtimal Dragon Center veya başka bir MSI programı açılıyor. Endişe edilecek bir şey yok gibi duruyor.

Dragon Center varsa o açılıyor olabilir. Bende de aynısı oluyor ilk başta siyah bir pencere açılıp kapanıyor. MSI Gaming App yüklemiştim o zamandan beri oluyor. Kullandığınız laptop MSI ise büyük ihtimal Dragon Center veya başka bir MSI programı açılıyor. Endişe edilecek bir şey yok gibi duruyor.
Teşekkürler hocam

Geri
Yukarı