Bilgisayar açıldığında "yükleme geri alınıyor" deyip kapanıyor

Merttasdd

Centipat
Daha fazla  
RAM
Ddr 3 4 Gb
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
İntel N3060
İyi akşamlar, bilgisayarımda şimdi almaya başladığım bir hata var. Bilgisayarımda eski sürüm Windows 10 Pro yüklü, güncelleştirme geldi deyip yeniden başlattı. Ben de kapatmak zorunda kaldım PC'yi fakat geri açtığımda yükleme geri alınıyor deyip kapanıyor ve yeniden aynı hatayı alıyorum bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 10 mu kullanıyorsunuz belirtmemişsiniz fakat arkada güncelleme indirip kurarken hata alıp duruyor olabilirsiniz güvenli modda açmayı deneyebilir misiiz bilgisayarı güncelleme geçmişini kontrol edin.

Hocam Windows 10 mu kullanıyorsunuz belirtmemişsiniz fakat arkada güncelleme indirip kurarken hata alıp duruyor olabilirsiniz güvenli modda açmayı deneyebilir misiiz bilgisayarı güncelleme geçmişini kontrol edin.
Hocam Windows 10 Pro kullanıyorum faka eski sürüm, güvenli modda başlatmayı bilmiyorum.

Güvenli modda bir türlü başlamıyor dediklerini yaptım, sadece del tuşuna basınca BIOS'a erişimim var.
Arkadaşlar hatam devam ediyor vinpeshl.exe diye bir pencere açılıyor ama 1 saniye bile sürmüyor direk kapanıyor ağır çekim yaparken gördüm ismi ne anlama geliyor birisi el atsın konuya lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı