Bilgisayar Açıldıktan 10 Dakika Sonra Kasmaya Başlıyor

berkaycopurx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan güvenli moddayım. Bunun sebebi bilgisayarım çok kasıyor. Her şey sistemi geri yükledikten sonra başladı eskisine geri aldım fakat dahada beter oldu. Bilgisayar ilk 10 dakika normal çalışıyor sonra ksama oluyor önüne geçemiyorum tek çare reset atmak oluyor. Bunun dışında CCLeaner yükledim tarattım. Advanced System Care yükleyip tarattım. Driver booster ile güncelledim tüm sürücüleri fakat bir şey olmadı. Resimde gördüğünüz gibi kullanılan ram miktarı 3.89 dan 3.15'e de düştü. Sebebi nedir ? Format attırmak istemiyorum. Virüs programı ile taratmak geldi aklıma ama sonuç alamam diye vazgeçtim. Lütfen yardım eder misiniz? Vİrüs olma ihtimali %kaç olabilir birde. Son olarak da hangi virüs programı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sorun donanım değil yazılımsal, çünkü sistem geri yükleme ve sonrasında bir yükleme ile sistem dosyalarını bozmuş olabilirsiniz, tek çare yedek alıp format atmak. Şahsi fikrim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı