Bilgisayarı açtıktan 10-15 dakika sonra kasmaya başlıyor

SpeedTroller

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Grafiker, Webmaster
Bilgisayarımı açtıktan 10-15 dakika sonra bilgisayarım kasmaya yavaşlamaya başlıyor. Öyle bir hale geliyor ki en ufak bir klasöre bile giremiyorum. Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemleri denedim ama bir işe yaramadı yardımlarını bekliyorum.
Denediğim yöntemler:
-Virüs taraması yaptım.
-Isıdan kaynaklı bir yavaşlama olacağını düşündüğümden bilgisayarı komple temizledim.

İşletim sistemi bilgileri

Windows 7 64 bit - 4GB RAM - 500GB HDD - i3 işlemci - Ekran kartı onboard

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı açtıktan 10-15 dakika sonra bilgisayarım kasmaya yavaşlamaya başlıyor. Öyle bir hale geliyor ki en ufak bir klasöre bile giremiyorum. Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemleri denedim ama bir işe yaramadı yardımlarını bekliyorum.
Denediğim yöntemler:
-Virüs taraması yaptım.
-Isıdan kaynaklı bir yavaşlama olacağını düşündüğümden bilgisayarı komple temizledim.

İşletim sistemi bilgileri

Windows 7 64 bit - 4GB RAM - 500GB HDD - i3 işlemci - Ekran kartı onboard

Kullandığın fan marka modelini yazarmısın birde kasada başka fan varmı. (Yüksek ihtimalle ısınma kaynaklı bir sorun)

Temiz bir format çek önce sonra yeni fan almanı tavsiye ederim çünkü işlemci stok fanı ile bir şey yapamazsın hem kapanma sorununu çözmese bile çok büyük faydası olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı