Bilgisayar açıldıktan hemen sonra sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller. Yeni SSD aldım 256 GB bory marka, ve Windows 7'den Windows 10'a boot yapmadan geçiş yaptım.
Ve bilgisayar her açıldığında 1 saniye bile geçmeden CMD açılıyor ve sistem belirtilen yolu bulamıyor yazısı çıkıyor ve hemen kapanıyor CMD ekranı.
Ayrıca bilgisayar açılırken güvenli Mod'da başlıyor her ne kadar güvenli mod açık olmasa da.
CMD'den sfc/scannow yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. Ekstra hata denetimi yaptım gene sorun çıkmadı. Sizce neden oluyor bu sorun?

Bilgisayarınızı sürekli güvenli modda mı kullanıyorsunuz anlayamadım?
Hangi işlemin çalışmaya çabaladığını tespit edebilirsek çözebiliriz. Başlangıçta çalıştırdığınız programları kapatmanız gerekebilir, bahsettiğiniz güvenli mod olayı her açılışta mı gerçekleşiyor? Bootta gerçekleşen değil ise bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırıp aynı cmd ekranının gelip gelmediğini kontrol edin.

Son düzenleme:
Bilgisayarınızı sürekli güvenli modda mı kullanıyorsunuz anlayamadım?
Hangi işlemin çalışmaya çabaladığını tespit edebilirsek çözebiliriz. Başlangıçta çalıştırdığınız programları kapatmanız gerekebilir, bahsettiğiniz güvenli mod olayı her açılışta mı gerçekleşiyor? Bootta gerçekleşen değil ise bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırıp aynı CMD ekranının gelip gelmediğini kontrol edin.

Şöyle söyleyeyim bilgisayar açılıyor BIOS ekranından geçiyor Windows logosu yüklendikten sonra başlangıç ayarlarına giriyor Enter'a tıkladığım da geçiyorum sisteme. Ama her seferinde bıktım o ekrandan. O ekrandan güvenli modu açtığım zamanda CMD ekranı çıkmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı