Bilgisayar açıldıktan sonra siyah ekran veriyor

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayarı açıyorum Amerikan Megatrends falan yazıyor Windows logosu geliyor ama ondan sonra siyah ekran veriyor. F8 basıyorum güvenli modu açmak için ama açılmıyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı açıyorum Amerikan Megatrends falan yazıyor Windows logosu geliyor ama ondan sonra siyah ekran veriyor. F8 basıyorum güvenli modu açmak için ama açılmıyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Siyah ekranda fareyi görebiliyor musun? Bazen farede takılı kalabiliyor sistem.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarı açıyorum Amerikan Megatrends falan yazıyor Windows logosu geliyor ama ondan sonra siyah ekran veriyor. F8 basıyorum güvenli modu açmak için ama açılmıyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Fare geliyormu

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı açıyorum Amerikan Megatrends falan yazıyor Windows logosu geliyor ama ondan sonra siyah ekran veriyor. F8 basıyorum güvenli modu açmak için ama açılmıyor ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Format atmanız gerek hocam.

Geliyorsa ctrl + shift + esc > dosya > yeni görev çalıştır > göz at > bilgisiyarım a sağtılayıp yönet de > aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcılarından > ekran kartına sağ tıklayıp kaldır dedikten sonra yeniden başlat ekran gelir

Son düzenleyen: Moderatör:
Geliyorsa CTRL + Shift + ESC > dosya > yeni görev çalıştır > göz at > bilgisayarım a sağtılayıp yönet de > Aygıt Yöneticisi > görüntü > ekran kartına sağ tıklayıp kaldır dedikten sonra yeniden başlat ekran gelir

Yok olmadı, herhalde çözünürlükle alakalı nasıl düzeltirim?

Geri
Yukarı