Bilgisayar açıldıktan sonra siyah ekranda kalıyor

kaankk123

Centipat
Bilgisayarı normal açtığım zaman Windows açılıyor ekranından sonra siyah bir ekranda kalıyor. Bilgisayar güvenli modda açılıyor. Güvenli moddan aygıt yöneticisinden ekran kartını devre dışını bırakıp yeniden başlatınca bilgisayar normal çalışıyor. Ekran kartı driver'ını silip tekrardan yüklemeyi denedim. 'No AMD Graphics driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly' bu hatayı alıyorum. Anladığım kadarıyla problem ekran kartında anlamadım.

İşlemci: AMD FX-8300
Anakart: Gigabyte 970A-DS3P
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 370
8 GM RAM
İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 64-Bit SP1

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli mod ile açıp DDU ile temizle. Ondan sonra dene. Driverin yüklü olmadığını veya ekran kartının arızalı olabileceğini söylemiş. Düzgün temizlemek istiyorsan DDU ile dene. Sonra normal başlat windowsu.

Güvenli mod ile açıp DDU ile temizle. Ondan sonra dene. Driverin yüklü olmadığını veya ekran kartının arızalı olabileceğini söylemiş. Düzgün temizlemek istiyorsan DDU ile dene. Sonra normal başlat windowsu.
DDU ile silip en güncel sürücüyü tekrardan yükledim.Ekran kartı devredeyken yine siyah ekranda kalıyor.Problem donanımda mı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı