Çözüldü Bilgisayar açılınca Chrome kendiliğinden açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batudemirer

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Belirttiğim gibi PC açılınca Chrome virüs sitesi açıyor. Görev yöneticisinde öyle bir şey yok başlangıçta format atamayı da düşünmüyorum.

Bu basit sorun için format atmanıza gerek yok. Aynı durum ile bir bilgisayarda karşılaşmıştım ve yanlış hatırlamıyorsam MalwareBytes ile taratıp temizlediğimde sorun çözülmüştü. Sorun çözülmez ise aşağıdaki rehberlerdeki adımları uygularsanız mutlaka çözülür.

Eğer bilgisayaranız Windows 8.1 yada altı bir Windows sürümünde ise başlata msconfig.msc yazarrak programa girip ordan açılış programlarını değiştire bilirsiniz ama Windows 10 ise Görev Çubuğuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisini seçip Başlangıç adlı ayardan açılış programlarını değiştirebilirsiniz.

Google’a eklenmiş bir uzantı bunu yapıyor olabilir mi?
Hayır.
Bu basit sorun için format atmanıza gerek yok. Aynı durum ile bir bilgisayarda karşılaşmıştım ve yanlış hatırlamıyorsam MalwareBytes ile taratıp temizlediğimde sorun çözülmüştü. Sorun çözülmez ise aşağıdaki rehberlerdeki adımları uygularsanız mutlaka çözülür.

Deniyorum.

Sorunu 1. adımdaki program ile çözdüm çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı