Chrome açılınca "Hetapugs" açılıyor

zifrxdia

Kilopat
Yer
Charming, San Joaquin County, California
Daha fazla  
Meslek
Legal Owner of Teller&Morrow Automotive
Herkese iyi Sosyaller. Şu üç gündür Google Chrome'u her açtığımda beni ''ak.hetapugs.com" şeklinde bir siteye yönlendiriyor. Ayarlardan kontrol ettiğimde arama motoru kısmında falan herhangi bir site de göremedim. Bilen var mı, bu site nedir, açılmasını nasıl engellerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlar, sorunu çözdüm. ''Dinoraptzor'' isminde bir virüs yemişim. Çalıştır'a ''regedit'' yazıp sırasıyla HKEY_CURRENT_USER > SoftWare > Microsoft > Windows > Current Version > RUN seçeneklerini seçip ''dinoraptzor'' gördüğüm seçeneği sildim.

Eyvallah ben de sildim ve düzeldi. Tarama yapmama gerek var mı ciddi bir şey var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlar, sorunu çözdüm. ''Dinoraptzor'' isminde bir virüs yemişim. Çalıştır'a ''regedit'' yazıp sırasıyla HKEY_CURRENT_USER > SoftWare > Microsoft > Windows > Current Version > RUN seçeneklerini seçip ''dinoraptzor'' gördüğüm seçeneği sildim.
1695922271223.png

Hocam bunun bir reklam sitesi olması ve daha yeni uBlock Origin'in engellemesi hariç bir sorun yok aslında. Yani uzun lafın kısası virüs bulaşmış.

Geri
Yukarı