Bilgisayar Açılırken Bip Sesi

SuperMaN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım toplama değildir. Öncelikle ben bu sorunla bir çok kez karşılaştım hepsindede ramlerin yerlerini değiştirdim ve sıkıntısız çalıştı, fakat bu sefer ramlerin yerlerini 10-15 kez değiştirdim nafile sorun sanırım farklı yerden. Yardımlarınızı bekliyorum.

10 - 15 kez RAM'lerin yerini değiştirmek zaten soruna sebep olur. Bip sesinden sonra bilgisayar açılıyor mu biraz daha detay verirsen daha anlaşılır olursun.

10 - 15 kez RAM'lerin yerini değiştirmek zaten soruna sebep olur. Bip sesinden sonra bilgisayar açılıyor mu biraz daha detay verirsen daha anlaşılır olursun.
Yok açılmıyor. Fakat hocam şuan içini dışını temizledim tozları aldım şimdi ise bip sesi gelmiyor fakat görüntüde gelmiyor. Birde pc açılırken çıkan kısa bip seside gelmiyor.

Harici ekran kartın varsa sök RAM'lerin kit ise 1'ini çıkart diğerini dene tek ise RAM slotunu değiştirerek dene. Görüntü sorunu genelde ekran kartı ve RAM'den kaynaklanır.

Yok açılmıyor. Fakat hocam şuan içini dışını temizledim tozları aldım şimdi ise bip sesi gelmiyor fakat görüntüde gelmiyor. Birde pc açılırken çıkan kısa bip seside gelmiyor.

PC açılırken gelen kısa bip sesi herşeyin yolun da olduğunu belirtir. Ayrıca sorununuzu tam anlayamadım. Görüntü gelmeme sebebine gelirsek ekran kartını düzgün taktığından emin ol.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı