Bilgisayar açılırken fanlar durup tekrar çalışıyor

Orcunsarı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde bilgisayarı restartlayınca olurdu bu. Şimdi ise gözlemledim, son 3 gündür sürekli olarak böyle oluyor. Açılma süresinde gene sorun yok, 8-9 saniyede açılıyor. Ama fanlar duruyor, sonra tekrar çalışıyor açılırken. Sorun nedir? En son yaptığım güncelleme, Windows sürümünü 2004'e yükselttim ve ekran kartı driver güncellemesi yaptım.

Benim bilgisayardada aynısı olurdu power supply kaynaklıydı sorun. Bi' kontrol et derim.

Arkadaşlar, normalde bilgisayarı restartlayınca olurdu bu. Şimdi ise gözlemledim, son 3 gündür sürekli olarak böyle oluyor. Açılma süresinde gene sorun yok, 8-9 saniyede açılıyor. Ama fanlar duruyor, sonra tekrar çalışıyor açılırken. Sorun nedir? En son yaptığım güncelleme, Windows sürümünü 2004'e yükselttim ve ekran kartı driver güncellemesi yaptım.
Ekran kartının fanı mı? Normal o zaman 60 derecenin altına inince duruyor fanlar.

PSU Corsair VS550 ve kablolarda temassızlık olsa öyle olmazdı diye düşünüyorum çünkü şu an tıkır tıkır çalışıyor sadece başlangıçta öyle. Ve restartlarda oluyordu sadece şimdi açılışta oluyor garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı