Bilgisayar açılırken kapanıyor ve kendiliğinden tekrar açılıyor

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2x8 ddr3 kingston 1333mhz
SSD veya HDD modeli
samsung 240gb ssd (windows buna yüklü), 2tb hdd
Ekran kartı
1060 3gb
Anakart
ECS H81H3-M3
İşlemci
i7 4790
Bilgisayarın güç tuşuna basınca bilgisayar açılıyor, fanlar dönüyor, ışıklar yanıyor, monitöre anakartın markası geliyor ve birden bilgisayar kapanıyor. Sonra tekrar açılıp bu sefer normal şekilde bilgisayarımı kullanabiliyorum. Her zaman böyle yapıyor bilgisayar.

Bunun neden oldugunu kimse de bilmiyor :D aynısı bana da oluyordu Power değiştim olmamaya başladı bir zaman kullandım tekrardan aynı sorun sonra anakart değiştirdim bir daha da olmadı. Belki ileride tekrardan olur bilemeyiz.

Son düzenleme:
Bunun neden oldugunu kimse de bilmiyor :D aynısı bana da oluyordu Power değiştim olmamaya başladı bir zaman kullandım tekrardan aynı sorun sonra anakart değiştirdim bir daha da olmadı.
Bu arada ekleme yapayım en son BIOS güncelledim ve hemen ardından Windows 10 formatı attım. BIOS bozuk mu yüklendi acaba?

Bu arada ekleme yapayım en son BIOS güncelledim ve hemen ardından Windows 10 formatı attım. Sorun BIOS'un bozuk olduğundan olabilir mi?

Olabilir BIOS'ta güç ile ilgili bir sürü ayar var bende anakart değiştirdikten sonra olmamaya başladı ancak şöyle bir sorunum var PC tuşuna basınca 2 3 saniye sonra açılıyor. Ben bu dediğinizi çok araştırdım ama yapamadım internetteki her şeyi denedim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı