Bilgisayar açılırken klavye mouse ışıkları yanıp sönüyor

Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim gibi açma tuşuna basıyorum. Fanlar falan çalışıyor fakat klavye mouse ışıkları sürekli yanıp sönüyor. Monitör de onlarla senkron bir şekilde gidip geliyor ve bilgisayar hiçbir şekilde açılmıyor. Bu olay bilgisayar kapatırken çıkan Windows güncellemesinden sonra oldu. Sorun neden kaynaklanıyor? Sizce?

Güç kablosu sağlam bir şekilde takılı olup olmadığına bak, RAM'leri çıkar 5 dakika bekle bilgisayarı RAM'siz bir şekilde çaliştır bip sesini duyduktan sonra kapatık RAM'lerı geri tak, BIOS pilinı çıkarıp 5 dakika bekle sonra geri tak, bilgiaayarda bulunan tüm AUX ve USB girişlerindeki cihazları çıkarıp dene. Bunların hepsini denemene rağmen hala çalışmazsa bana bildir.

Güç kablosu sağlam bir şekilde takılı olup olmadığına bak, RAM'leri çıkar 5 dakika bekle bilgisayarı RAM'siz bir şekilde çaliştır bip sesini duyduktan sonra kapatık RAM'lerı geri tak, BIOS pilinı çıkarıp 5 dakika bekle sonra geri tak, bilgiaayarda bulunan tüm AUX ve USB girişlerindeki cihazları çıkarıp dene. Bunların hepsini denemene rağmen hala çalışmazsa bana bildir.
Hiç biri olmadı kral. Monitör normalde çalışıyor ama görüntü gelmiyor kasadan. Klavye mouseta ışıklar gidip gidip geliyor. Kasanın fanlar falan her şey normal çalışıyor sadece klavye mouse monitör çalışmıyor bilgisayar da açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı