Bilgisayar açılırken logo görünmeden direkt kilit ekranında açılıyor

kullanici634

Femtopat
Daha fazla  
PC açılırken hiç görüntü gelmiyor ama açıldıktan sonra direkt masaüstü geliyor. Kilit ekranını görmek için şifre koymam gerekiyor. Bu sefer de kilit ekranına gelmeden önceki ekranları (Windows logosu, marka vs.) Göremiyorum. Monitörle mi alakalı yoksa hangi ayarı yapmalıyım?

PC açılırken hiç görüntü gelmiyor ama açıldıktan sonra direkt masaüstü geliyor. Kilit ekranını görmek için şifre koymam gerekiyor. Bu sefer de kilit ekranına gelmeden önceki ekranları (Windows logosu, marka vs.) Göremiyorum. Monitörle mi alakalı yoksa hangi ayarı yapmalıyım?

Logonun gözükmesini hoş durduğu için mi istiyorsunuz?

Çok uzun süre siyah ekranda kalmiyorsa ne güzel işte bilgisayarınız muhtemelen hızlı olduğu için açılıyordur.

Böyle düşünürsek iyi gibi 😀

Hayır. Açılmasından önceki görüntü monitöre iletilmediği için bir sıkıntı mı oluyor diye şüphe ettim. Neden sordunuz bunu?

Önemli bir sebebi var mı diye sordum. Size dolaylı yoldan bir sorun mu yaratıyor diye.

Teşekkür ederim. Monitör o bölümdeki görüntüyü neden vermiyor onu merak ettim bir ayarı yok mudur?

Sanmıyorum olduğunu. Eğer çok istiyorsanız Windows'u sıfırlamak belki derdinize derman olur.

Geri
Yukarı