Bilgisayar açılırken Windows ekranında kaldı

Tiyanaa

Decapat
Daha fazla  
RAM
3200mhz 8gb
SSD veya HDD modeli
Hilevel 480 gb
Ekran kartı
Rx580 4 gb
Anakart
B450m k sanırım
İşlemci
Ryzen5 1600
Softonic diye bir siteden Total Media theater 6 diye bir program indirdim ve kurulumdan sonra benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi, yeniden başlattım daha sonra 2 kere :( şu mavi ekrandan verdi ve daha sonra onarım tarzı şeyler yazdı. İlerle dedim, yaklaşık 30 dk onarım deneniyor yazdi ve şu an ekranda Windows logosu var altta da yükleniyor işareti dönüyor. Yaklaşık 50 dk dir böyle flaştan format atmayı düşünüyorum fakat kararsızım. Bilgisayar geri açılır mı?

Otomatik Onarıma geçerken, Windows başlatılamadı tarzı bişey yazıyor, oradan güvenli moda girmeye çalışın, yapamıyorsanız mecbur format.

Otomatik Onarıma geçerken, Windows başlatılamadı tarzı bişey yazıyor, oradan güvenli moda girmeye çalışın, yapamıyorsanız mecbur format.
Bir Forumda Rami Çıkarıp Takın Yazmış Bir Arkadaş Rami Çıkarttım Taktım Şimdi Bilgisayarı Açıyorum Uyku Modun Geçiliyor Yazıyor kasa çalışıyor ekrana da kablo bağlantısını Kontrol edin yazıyor çıldırmama ramak kaldı

Bilgisayarı açın, Windows logosu gelince kapatın. Otomatik Onarıma Geçiliyor yazısı çıkana kadar tekrarlayın. Sorun Gider diyin, Başlangıç davranışlarını değiştir diyin, güvenli moda geçin.

Bilgisayarı açın, Windows logosu gelince kapatın. Otomatik Onarıma Geçiliyor yazısı çıkana kadar tekrarlayın. Sorun Gider diyin, Başlangıç davranışlarını değiştir diyin, güvenli moda geçin.
Güvenli Moda Geçerken :( Şu Sembol Olan Mavi Ekranı veriyor sonra tekrar onarım kısmı geliyor şuan flasa windows iso atıyorum ekran gelirse yarın bios menüden format atacam

Güvenli Moda Geçerken :( Şu Sembol Olan Mavi Ekranı veriyor sonra tekrar onarım kısmı geliyor şuan flasa windows iso atıyorum ekran gelirse yarın bios menüden format atacam
Sistem Geri Yükleme'yi dener misiniz? Yine Sorun gider kısmında bulabilirsiniz. Oluşturulmuş bir geri yükleme noktası varsa format atmaya gerek kalmayabilir. O da olmazsa, mecbur format.

Geri
Yukarı