Bilgisayar açılış sırasında açılan sekmeler

377660

Kilopat
Makaleler
9
Geçen günlerde 180 günlüğüne sözde "reklam engelleyici" bir uygulama ücretsiz olmuştu. Technopat üzerinden konusu açılmıştı ama uygulamanın ismini hatırlamıyorum. Uygulamayı indirip kurdum. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve kurmaz olaydım. Açtığım anda bir sürü sekme açıldı (reklam sekmeleri) üstüne 5-10 dakikada bir saliselik cmd açılıyor. Programı indirdikten sonra oldu. Tarattım bir şey bulamadı. Sonra kaldırdım "msconfig" olarak başlatma seçeneklerini bulayım dedim, bulamadım. Kaspersky ile tarama yaptırdım yine sonuç yok. Nasıl kurtaracağım bundan? Bu arada uygulama bilgisayarda olan reklamları engelliyordu.

Geçen günlerde 180 günlüğüne sözde "reklam engelleyici" bir uygulama ücretsiz olmuştu. Technopat üzerinden konusu açılmıştı ama uygulamanın ismini hatırlamıyorum. Uygulamayı indirip kurdum. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve kurmaz olaydım. Açtığım anda bir sürü sekme açıldı (reklam sekmeleri) üstüne 5-10 dakikada bir saliselik CMD açılıyor. Programı indirdikten sonra oldu. Tarattım bir şey bulamadı. Sonra kaldırdım "MSConfig" olarak başlatma seçeneklerini bulayım dedim, bulamadım. Kaspersky ile tarama yaptırdım yine sonuç yok. Nasıl kurtaracağım bundan? Bu arada uygulama bilgisayarda olan reklamları engelliyordu.

Programı silince düzelmedi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı