Çözüldü Bilgisayar açılışında A JavaScript error occured in the main process hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, artık bu hatadan kurtulmak istiyorum, her açıldığında bununla karşılaşıyorum. Çözümü nedir? Bilgisayar hakkında pek bilgi bilmem, ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız iyi olur.

Ekran görüntüsü 2020-09-22 105648.png

Çözüm
C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Local\Discord
C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\discord

Şu klasörleri tamamen silebilir misiniz?

Windows + R yapıp %LocalAppData% diye aratırsanız direkt oraya atması gerekli. Discord klasörünün olduğu yere yani. Diğer klasör için de %AppData% yazabilirsiniz.
Öncelikle Discordun Sitesine gidin.Tarayıcıda Açın.Sonra Açılmasını Bekleyin.Açıldıktan sonra Sağ Üstteki 3 noktaya tıklayın.Diğer Araçlar diyip kısayol Oluştur deyin Sonra pencerede aç öyle bi seçenek olması lazım .Onu Aktif edin ve tamam diyin oldu:)
Merhaba. Discord'un sitesine girip sağ üstteki 3 noktaya tıkladıktan sonra diğer araçlar Diyin. Sonra kısayol oluştur deyin oradaki tiki işaretleyin ve tamama basın bu kadar.:)

Son düzenleme:
Öncelikle Discord'un sitesine gidin. Tarayıcıda açın. Sonra açılmasını bekleyin. Açıldıktan sonra sağ üstteki 3 noktaya tıklayın. Diğer araçlar deyip kısayol oluştur deyin sonra pencerede aç öyle bir seçenek olması lazım. Onu aktif edin ve tamam deyin oldu:)
merhaba. Discord'un sitesine girip sağ üstteki 3 noktaya tıkladıktan sonra diğer araçlar diyin. Sonra kısayol oluştur deyin oradaki tiki işaretleyin ve tamama basın bu kadar.:)

Bu oldu mu acaba?

Şu klasörleri tamamen silebilir misiniz?

Windows + R yapıp %LocalAppData% diye aratırsanız direkt oraya atması gerekli. Discord klasörünün olduğu yere yani. Diğer klasör için de %AppData% yazabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Windows 11 yine bi haltlar yedi diye düşünüyodum ama dediklerini silip yeniden yükleyince düzeldi. Tekrar teşekkürler.

İleride bu sorunu yaşayanlar için: Client injectorlu token grabber yemiş olabilirsiniz. Discord'u komple silip, şifrenizi değiştirin. İndex'e bulaşmış bir stealer olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı