Bilgisayar açılışında motor sesi

G8341

Kilopat
Bilgisayarın power tuşuna bastığımda önceden kaydetmiş olduğum bir ses çıksın istiyorum, örnek vermek gerekirse SD karta motor sesi koyduk. Bu sesi bir karta takıp, kartı da powera bağlamak istiyorum. Bunun sonucunda SD karttaki ses power tuşuna bastığımda çalacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın power tuşuna bastığımda önceden kaydetmiş olduğum bir ses çıksın istiyorum, örnek vermek gerekirse SD karta motor sesi koyduk. Bu sesi bir karta takıp, kartı da powera bağlamak istiyorum. Bunun sonucunda SD karttaki ses power tuşuna bastığımda çalacak.

Su cocuklugumuzda olan ses kayit cihazlari vardi. Ses kaydedip, kaydettigin sesi degistirmedigin surece bastiginda onu oynatiyordu. Öyle bir şey kullanabilirsin ama sikinti herhangi bir guc yerine baglayabilirsin. USB olur, fan girisi olur, direkt PSU olur. Tek sikinti bunu bir kez tekrarlamasi. Yani dugmeye basinca bir kez oymatma yapan bir cihaz bul, gerisi o düğmeyi ya power tusu ile birlestirmen ya da guc girisini voltaji abartmadan ekstra fan girisine falan baglaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı