Bilgisayar açılışında sol tarafta ve sol üstte titreme tarzı bir şey var

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler bunu nasıl tarif edeceğimi tam bilmiyorum ama şöyle özetleyebilirim PC açıldıktan sonra masaüstü sol taraf ve üst taraf böyle titriyor gibi oluyor belli bir süre sonra kendi kendine düzeliyor bir nevi görüntü bozuluyor oyunlarda falan böyle bir sorun yok kaç dakika bu oluyor ölçmedim görüntü falan kesilmiyor.
RX 570 MSI Armor 4 GB i7 3770 16 GB RAM.

1. Ekran Kartı Sürücülerini Güncelleyin: Ekran kartı sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin ve gerekirse güncelleyin.
  2. Monitör Kablolarını Kontrol Edin: Kullanmakta olduğunuz kablo bağlantılarını kontrol edin. Eğer gevşek veya hasarlı bir bağlantı varsa, bu tür sorunlara yol açabilir.
  3. Ekran Ayarlarını Kontrol Edin: Ekran ayarlarınızda yanlış bir konfigürasyon olup olmadığını kontrol edin. Özellikle yenileme hızı ve çözünürlük ayarları önemlidir.
  4. Donanım Sorunlarını Kontrol Edin: Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, monitör veya ekran kartınızda bir donanım sorunu olabilir. Farklı bir monitör ile test yapmayı deneyin.
Eğer adımlarda sonuç alamazsanız, bilgisayarcıyla görüşünüz.

DDU ile driverını kaldır, 24.1.1 sürümünü kur. Ayrıca kabloları kontrol et, sıkıntı varsa degistir.

Driver' ile alakalı olduğunu zannetmiyorum HDMI kablosu yeni.
Şimdi kurulu olan sürüm 24.3.1 güncelleme geldiği için kurdum ondan öncesinde bir sürümde WattMan yediğim için 23.8.2 kuruluydu.

Driver' ile alakalı olduğunu zannetmiyorum HDMI kablosu yeni.
Şimdi kurulu olan sürüm 24.3.1 güncelleme geldiği için kurdum ondan öncesinde bir sürümde WattMan yediğim için 23.8.2 kuruluydu.

24.3.1 şu anlık stabil degil, 24.1.1'e geri dön sorun büyük ihtimalle cozulur.

1. ekran kartı sürücülerini güncelleyin: Ekran kartı sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin ve gerekirse güncelleyin.
  2. monitör kablolarını kontrol edin: Kullanmakta olduğunuz kablo bağlantılarını kontrol edin. Eğer gevşek veya hasarlı bir bağlantı varsa, bu tür sorunlara yol açabilir.
  3. ekran ayarlarını kontrol edin: Ekran ayarlarınızda yanlış bir konfigürasyon olup olmadığını kontrol edin. Özellikle yenileme hızı ve çözünürlük ayarları önemlidir.
  4. donanım sorunlarını kontrol edin: Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, monitör veya ekran kartınızda bir donanım sorunu olabilir. Farklı bir monitör ile test yapmayı deneyin.
Eğer adımlarda sonuç alamazsanız, bilgisayarcıyla görüşünüz.

Bu zaten bilindik yöntemler bunu Google'dan bulup mu yazdın?
Sürücü güncel HDMI kablosu 0 yeni alındı yenileme hızı olması gerektiği gibi çözünürlük 1920x1080p. monitör'de ölü piksel veya temassızlık yok

24.3.1 şu anlık stabil degil, 24.1.1'e geri dön sorun büyük ihtimalle cozulur.

Önceki sürücülerde'de bu sorunu yaşıyordum driver ile alakalı olsa WattMan yedirmeyen 23.8.2 sürücüsünde bu hatayı almazdım.

Sürücü güncel HDMI kablosu 0 yeni alındı yenileme hızı olması gerektiği gibi çözünürlük 1920x1080p. Monitör'de ölü piksel veya temassızlık yok.

Önceki sürücülerde'de bu sorunu yaşıyordum driver ile alakalı olsa WattMan yedirmeyen 23.8.2 sürücüsünde bu hatayı almazdım.

Dostum sorunun ekran kartı ile alakalı, sana olabilecek cozumleri soyluyorum her seye sunu yaptım bunu ettim seklinde cevap verirsen biz bu sorunu cozemeyiz.

Sürücü güncel HDMI kablosu 0 yeni alındı yenileme hızı olması gerektiği gibi çözünürlük 1920x1080p. monitör'de ölü piksel veya temassızlık yok

Biraderim burada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Efendi tavrını takın ki sorunu çözebilelim.

Geri
Yukarı