Bilgisayar Açılışta Mavi Ekran Hatası Verdi

Mithril5

Kilopat
Bilgisayarı açtığımda kuvvetli bir fan sesi ve mavi ekran hatası ile karşılaştım. Yeniden başlatma uyguladı kendiliğinden. Ama sorunun neden kaynaklandığını bulamıyorum. Olay günlüğü veya sorunu saptayabileceğim bir yazılım var mı ? Bütün bileşenleri tek tek test etmem mi gerekir ? Daha önce aynı sorunu birkaç defa daha yaşadım ve format atarak erteledim ama ne sorun olduğunu bulmak ve müdahale etmek istiyorum. Ne yapmalıyım ?

Bu biraz sıkıntı oldu. Ekran görüntüsü alamıyorsanız telefondan resim çekip atın. Site izin vermezse Hızlıresim'e yükleyin.
Hocam Hızlıresim vb. servisler kullanımı yasak.

1 MB'nin üzerindeki resimler için bu rehber ile sıkıştırma yapılabilir.

Telefonda ise, ben bir ara resmi OneDrive'a yükleyip öyle paylaşmıştım.

@Can1975
Şu an bilgisayar açılırken sorun yok ama arada mavi ekran hatası alıyorum. Önyüklemeyi hızlıca geçiyor o esnada ekran resmi almakta gecikebiliyorum. Bir dahaki sefere bu şekilde olursa hata nedenini nasıl öğrenebilirim ? Yani paylaşım yapabileceğim sonuçları hem göremiyorum minidump klasörü boş olduğundan hem de önyüklemeyi hızlıca geçtiğinden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı