Bilgisayar açılıyor fakat görüntü gelmiyor

Barbara Palvin

Hectopat
Herkese iyi akşamlar ekran kartım, anakartım ve RAM'lerim yandı bende 3-4 hafta önce anakart, dün 2. el RAM aldım ve bilgisayara görüntü gelmedi bende RAM'in arızalı olduğunu düşünüp bilgisayarcıya gittim fakat üründe sorun yokmuş sorun neyde olabilir? Anakartta 2.el alındı aldığım gün testini yaptırdım, hiçbir yerinde sorun yoktu o günden beri de anakart yatıyor.

Herkese iyi akşamlar ekran kartım, anakartım ve RAM'lerim yandı bende 3-4 hafta önce anakart, dün 2. el RAM aldım ve bilgisayara görüntü gelmedi bende RAM'in arızalı olduğunu düşünüp bilgisayarcıya gittim fakat üründe sorun yokmuş sorun neyde olabilir? Anakartta 2.el alındı aldığım gün testini yaptırdım, hiçbir yerinde sorun yoktu o günden beri de anakart yatıyor.

Ekran kartım da yandı demişsiniz yeni ekran kartı aldınız mı? O bozuk olabilir.

İşlemci nedir? Görüntü kablosunu nereye takıyorsunuz? Güç kaynağı nedir? Tüm kabloları taktınız mı? Monitör açık mı?
İşlemci E5450, anakart g41m combo görüntü kablosunu anakarta takıyorum, güç kaynağı 2 tane denedim yine aynı, kabloları taktım herhalde bende şüphe duyuyorum fakat sanmıyorum sürekli bakıyorum bütün kablolar takılı
Ekran kartım da yandı demişsiniz yeni ekran kartı aldınız mı? O bozuk olabilir.
Hayır g41m combonunkini kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı