Bilgisayar açılmaması ama ışıkların yanması sorunu

• Konuyu başlatan Dom
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 638

Dom

Hectopat
Merhaba bilgisayarıma eski bir harddiskimi taktım içindeki bilgileri aldıktan sonra çıkarttım, bir de ekran kartımı çıkartırken ekran kartı soketinde bulunan kilit yerinden çıktı ama geri monte edip bir süre kullandım bilgisayarımı bugün açmaya çalıştığımda böyle bir problemle karşılaştım işlemler sonrasında oyun vb oynadım kusursuzdu böyle bir problem yaşıyorum, kasayı açıp tekrar kontrol etmedim sizce problem ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektriği tamamen kesin, power tuşuna bir iki kez basın. Güç kaynağındaki elektrik boşalsın. Sonra açmaya çalışın devam ederse parçaları sökmeniz gerekecek herhangi bir yerde parçalardan kasaya elektrik geçecek şekilde temas olabilir.

Elektriği tamamen kesin, power tuşuna bir iki kez basın. Güç kaynağındaki elektrik boşalsın. Sonra açmaya çalışın devam ederse parçaları sökmeniz gerekecek herhangi bir yerde parçalardan kasaya elektrik geçecek şekilde temas olabilir.

Çok doğru söylediniz ben açma kapama tuşuyla uğraşıp kasayı mıncırdığımda muhtemelen statik elektiriği toprakladım ve oyuzden çalıştı ve oynayabildim ve şuan tekrar statik elektirik topladı.
Fikri olan başka biri varmı aynı sıkıntıyı daha önce tecrube eden ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı