Çözüldü Bilgisayar açılmasına rağmen monitöre görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle herkese geçmiş olsun. Az önce can sıkıcı bir sorunla karşılaştım. PC'yi açınca görüntü gelmiyor monitöre kabloları kontrol ettim ve sıkıntı yok gibiydi ancak kasanın içini kontrol etmek istiyorum, Windows açık olmadığından kasayı kapatamıyorum. Nasıl bir yol izlemem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU on/offtan kapatıp kasa içi kabloları ve ekran kartını kontrol edebilirsin.

Arkadaşlar, öncelikle herkese geçmiş olsun. Az önce can sıkıcı bir sorunla karşılaştım. PC'yi açınca görüntü gelmiyor monitöre kabloları kontrol ettim ve sıkıntı yok gibiydi ancak kasanın içini kontrol etmek istiyorum, Windows açık olmadığından kasayı kapatamıyorum. Nasıl bir yol izlemem lazım?

BIOS pilini çıkartıp biraz bekle.

Sistem bileşenleri nedir? Direkt elektrik kesmeyin. İlk olarak açma kapama düğmesine uzun basıp deneyin.

Arkadaşlar, ben su konuyu oluştururken monitöre görüntü gelmişti bile. Yazıyı editleyip moderatörlere konuyu silmelerini rica etmiştim. Şu an geçerli bir sorunum yok. Herkese teşekkür ederim. Böyle alelacele konu oluşturmamın sebebi ise sorunun ekran kartı gibi büyük bir bileşenden kaynaklanabiliyor olmasıydı.

Bunu bilmek zor. Farklı sebeplerden de olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı