Bilgisayar açılmıyor ve kasadan 3 kere bip sesi geliyor

sLaYeR_0

Centipat
Daha fazla  
PC masaüstünde normal bir şekilde duruyordu. 2 3 dakika sonra ekran donmuş hiçbir şekilde tepki vermiyordu. Güç tuşuna basılı tutarak kapatmak zorunda kaldım.

Sonra açmak istediğimde görüntü gelmedi ve kasadan 3 kere biip sesi geldi, aynen bu şekilde devam ediyor. Bunun anlamı nedir? Bilgisayardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu durumu mu yaşadınız?

3 Kısa Beep sesi Ram hatasını işaret eder. Çift slot kullanıyorsanız ramlerin birini çıkararak tekrar açmayı deneyin.

PC masaüstünde normal bir şekilde duruyordu. 2 3 dakika sonra ekran donmuş hiçbir şekilde tepki vermiyordu. Güç tuşuna basılı tutarak kapatmak zorunda kaldım.

Sonra açmak istediğimde görüntü gelmedi ve kasadan 3 kere biip sesi geldi, aynen bu şekilde devam ediyor. Bunun anlamı nedir? Bilgisayardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Ramleri çıkartın sonra ramlerin sarı uçlarını yumuşak bir silgiyle silin sonra ramleri tak eğer yine bip sesi geliyorsa ramlerin değiştirdin yada ramler bozuk arızalı olabilir

Ramleri çıkartın sonra ramlerin sarı uçlarını yumuşak bir silgiyle silin sonra ramleri tak eğer yine bip sesi geliyorsa ramlerin değiştirdin yada ramler bozuk arızalı olabilir
Ramın tekini çıkardım tozu sildim çalıştı teşekkür ederim .
Bilgisayarcıya gitsem 200 liramı alırdı cebimden.
Tecnopat olmasa ne yaparız :)

Geri
Yukarı