Bilgisayar Alıcağım Ama Babamı İkna Edemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki ne kadar biriktirirsem tamam der .Örneğin 1000 tllik toplama bilgisayar için ne kadar biriktiriyim?

Zaten konsol şuanlık almam. Bu arada hayırlı olsun :D
O şartlar babadan babaya değişir, kesin bir şey söyleyemem :D.

Derslerinde başarılı ol. Sürekli söyle ben öyle aldım

Biraz zaman tanır, onları başarılar ile ödüllendirirseniz, uygun zamanlarında satın alacaklardır.

6 ya da 7 yaşındaydım bilgisayarın ne işe yaradığını bile bilmezken istiyordum ama ne isteme neyse 1.sınıfa başladım sonrasını bulanık bitti 1.sınıf yaz tatilindeyiz hadi kalk bilgisayar alma gidiyoruz dedi gittik vatana bilgisayar toplattırdık fiyatı o dönemin parasıyla 1500-2000 arası bişeydi tam hatırlamıyorum sırf bilgisayar için kredi kartı çıkarttırdık sonra yıllar geçti hala kullanıyorum şuan bile açmadı pek fazla oyun yok.
Sana demem baban hiç ummadığın anda alabilir.Yazın bol bol bilgisayar lafı et alacak olan baba parayı dert etmez almışken en iyisini alır

Babam bana 7.sınıfta bilgisayar almıştı. 8.sınıfa gidiyorsan iyi lise kazanarak babana bilgisayar aldırabilirsin.

Şahsen bende aynı durumdaydım 16 yaşındayım bu arada. Sömestr tatilinde tamamıyla çalıştım ve 500-600 lira arası param oldu. Babam kazandığım parayı görünce ne kadar istediğimi anladı ve üzerini tamamlamayı kabul etti. Ben de daha da yumuşasın diye üzerini tamamlaması fikrini geri çevirdim yazın da çalışıp kendim alırım yardıma ihtiyacım yok dedim. Az daha zorlasam bilgisayarla beraber paramı da geri alıyordum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı