Bilgisayar alındıktan sonra yapılması gerekenler

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Arkadaşlar GameGaraj'daki Aquarius 3 Apu Karne sistemini aldım. Bugün kargodan gelir büyük ihtimal. Hiçbir özelleştirme yapılmadan alındı. Şimdi ben USB'ye Windows 10 kuracağım peki onun dışında bir sürücü vs. kurmam gerekiyor mu? Gerekiyorsa da hangi sürücü gerekli söyleyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar GameGaraj'daki Aquarius 3 Apu Karne sistemini aldım. Bugün kargodan gelir büyük ihtimal. Hiçbir özelleştirme yapılmadan alındı. Şimdi ben USB'ye Windows 10 kuracağım peki onun dışında bir sürücü vs. kurmam gerekiyor mu? Gerekiyorsa da hangi sürücü gerekli söyleyebilir misiniz?

Hatırladığım kadarıyla kurmanız gereken sürücüler zaten USB bellek ile geliyor. İçindekileri kurmanız yeterli olur.

İçerisinde USB bellek gelir, onu kullanarak bütün gerekli yazılımları kurarsınız. Ardından Steam yüklersen, yüklediğin oyunlar gerekli programları indirir. Bilgisayarı kontrol etmek için CPU-Z programını kullanabilirsin. Bellek hızlarını arttırmak için BIOS'tan XMP Profili açmalısın. Detaylı rehberler bulunmaktadır. Ayrıca CrystalDiskInfo kullanarak depolama birimini görüntüleyebilirsin.

Geri
Yukarı