Bilgisayar Almak İçin Black Friday Beklenmeli Mi?

Yer
Detroit
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta boyunca alacağım bilgisayarı araştırdım. Bu bilgisayarda karar kıldım. Sizce APU sistem alıp Black Friday/11.11'i mi beklemeliyim yoksa hemen mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
11.11 de indirim olduğunu düşünmüyorum ben zaten ama Blackfriday bekle bence hem ne kaybedersin ?

Linki yanlış atmışım ama sorun benden kaynaklı değil site yanlış gösteriyor. Bilgisayarın adı Intel Kaby Lake G4560 3.5 GHz, GTX1050 2GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı. Teknobiyotik sitesinde satılıyor.
Yılbaşını bekle. Black Friday fazla sağlam olmayabilir indirimleri.
Bence iyi olur ama olmazsa ya da stok falan biterse yılbaşını beklerim.
11.11 de indirim olduğunu düşünmüyorum ben zaten ama Blackfriday bekle bence hem ne kaybedersin ?
Dolar artabilir de düşebilir de. Anlatmak istediğim şey şu: bugün dolar 5.65 ve karar verdiğim bilgisayar şuan 2.629,90 TL. Eğer Black Friday indiriminde ürünün stoğu biterse ve dolar o zamana kadar yükselirse zararda olmuş olurum. Aynı şey yılbaşı indiriminde ve bunun gibi indirimlerde de geçerli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı